Kontakta oss på Agentumgruppen!

Kontoret i Mora

Redovisningsbyrån startade 1971, byrån var fram till 1974 belägen i Orsa. Nuvarande ägare har drivit byrån i Mora sedan 2010.

Idag finns vi belägna i centrala Mora, på Fridhemsplan, längst ner på gågatan, i nyrenoverade lokaler.

Kontoret i Älvdalen

Kontoret i Älvdalen är obemannat normalt och besök bokas via telefonväxel i Mora.

Personal

Klaes Gidlund
VD/Företagsledare
Auktoriserad Redovisningskonsult
klaes@agentumgruppen.se

Jörgen Lindhamn
Auktoriserad Redovisningskonsult
jorgen@agentumgruppen.se

Tobias Schröder
Redovisningsansvarig
tobias@agentumgruppen.se

Kristin Englund
Redovisningskonsult
kristin@agentumgruppen.se

Anna Andersson
Redovisningskonsult
anna.a@agentumgruppen.se

A9A8601

Therese Dammfors
Redovisningskonsult
therese@agentumgruppen.se

Lena Backsell
Redovisningskonsult
lena@agentumgruppen.se

Petra Ekehov
Redovisningskonsult
petra@agentumgruppen.se

A9A8604

Nina Franklin
Redovisningskonsult
nina@agentumgruppen.se

siluette-man

Ulf Larsson
Konsult
ulf@agentumgruppen.se